WYKŁAD ZE SZKOLENIA ZORGANIZOWANEGO WSPÓLNIE Z FIRMĄ HAZERA W DNIU 03.02.2017 r. W KAZIMIERZY WIELKIEJ

Wycieczka dzieci uczestniczących w programie agencji rynku rolnego „OWOCE I WARZYWA W SZKOLE” ze szkoły podstawowej w Sichowie Dużym.

Konferencja oraz spotkanie polowe z cyklu „Uprawa marchwi od A do Z” zorganizowane przez firmy Hazera, Vilmorin i BASF w dniu 21.07.2016 r. w siedzibie SPWiO „SIELEC” w Sielcu Kolonii.

W dniu 21 lipca w siedzibie Spółdzielni Producentów Warzyw i Owoców „Sielec” odbyło się spotkanie z cyklu „Marchew od A do Z” zorganizowane przez firmę Hazera we współpracy z firmą BASF. Pierwszą część stanowiła konferencja na której poruszono kilka ważnych zagadnień związanych z uprawą marchwi, której Polska jest znaczącym producentem. Potem uczestnicy udali się na kwatery gdzie uprawiane jest to warzywo, aby dyskutować o wyzwaniach w jego produkcji. Spotkanie otworzyli Piotr Różański i Małgorzata Zadura z firmy Hazera Poland. Gości serdecznie powitał także Mirosław Fucia, prezes Spółdzielni, gospodarz spotkania.

KLIKNIJ TUTAJ ABY PRZECZYTAĆ INFORMACJE O SZKOLENIU

Szkolenie „Uprawa marchwi od A do Z” zorganizowane przez firmy Hazera, Vilmorin i BASF w dniu 12.02.2016 r. w Kazimierzy Małej

Przydatne adresy związane ze szkoleniem:

KONFERENCJA „PROMOCJA GOSPODARCZA SEKTORA TURYSTYKI UZDROWISKOWO-MEDYCZNEJ POWIATU KAZIMIERZA WIELKA” (KAZIMIERZA WIELKA 30 XI 2015)

TARGI SADOWNICZO-WARZYWNICZE HORT-TECHNIKA (KIELCE 27-28 XI 2015)

TARGI INDAGRA W BUKARESZCIE (RUMUNIA 26-31 X 2015)

MIĘDZYNARODOWE TARGI EXPO 2015 W MEDIOLANIE
(7-11 IX 2015)